Our webstore uses cookies to offer a better user experience and we recommend you to accept their use to fully enjoy your navigation.

Tažné zařízení

  Slevy

  Nasledujte nás na Facebooku

  Tažné zařízení NISSAN PATROL Offroad

  Chtěli byste si objednat, případně dát namontovat tažné zařízení pro vozidlo NISSAN PATROL Offroad? Potom jste v této kategorii správně. Dodáváme tažné zařízení od předních výrobců jako například Auto-Hak, Bosal a Westfalia. Na výběr máte pevné (šroubové) tažné zařízení, bajonetový systém nebo vertikální automatický systém.

  Vybrat podkategorii
  • 1989 - 1997

   Chtěli byste si objednat, případně dát namontovat tažné zařízení pro vozidlo NISSAN PATROL Offroad 1989 - 1997? Potom jste v této kategorii správně. Dodáváme tažné zařízení od předních výrobců jako například Auto-Hak, Bosal a Westfalia. Na výběr máte pevné (šroubové) tažné zařízení, bajonetový systém nebo vertikální automatický systém.

  • 1998 - 2004

   Chtěli byste si objednat, případně dát namontovat tažné zařízení pro vozidlo NISSAN PATROL Offroad 1998 - 2004? Potom jste v této kategorii správně. Dodáváme tažné zařízení od předních výrobců jako například Auto-Hak, Bosal a Westfalia. Na výběr máte pevné (šroubové) tažné zařízení, bajonetový systém nebo vertikální automatický systém.

  • 2004 -

   Chtěli byste si objednat, případně dát namontovat tažné zařízení pro vozidlo NISSAN PATROL Offroad 2004 -? Potom jste v této kategorii správně. Dodáváme tažné zařízení od předních výrobců jako například Auto-Hak, Bosal a Westfalia. Na výběr máte pevné (šroubové) tažné zařízení, bajonetový systém nebo vertikální automatický systém.