Vážíme si Vaše soukromí

Soubory cookie se používají na ukládání nastavení a předvoleb, na statistiku a analýzu uživatelského správání, poskytování funkcí sociálních sítí a personalizaci obsahu a reklam. Souhlas poskytujete společnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany soukromých údajů

Seznam montážních středisek tažných zařízení

Zvažujete koupi tažného zařízení a chtěli byste profesionální montáž?

Máme pro vás řešení. Můžete si jej dát namontovat v jednom z našich partnerských servisů, které se nachází po celém Česku.

Jak postupovat při objednání zboží a montáže tažného zařízení u partnerů AUTOCAR
  1. V konfigurátoru tažných zařízení na naší stránce www.tazneautocar.cz zadáte parametry Vašeho auta a zobrazí se Vám všechna dostupná tažná zařízení pro Vaše vozidlo. Následně si vyberete jeden z typů tažného, následne elektroinstalaci (podle toho co chcete táhnout) a ZAKOUPÍTE. K tažnému zařízení dostanete také typový list potřebný k montáži. Více info o typoch tažných zařízení a elektroinstalací naleznete TADY.
  2. Následně si vyberete montážní středisko z našeho seznamu, které se nachází ve Vašem okolí.
  3. Zavoláte na telefonní číslo a objednáte se pro montáž tažného zařízení zakoupeného u nás. Cena montáže tažného zařízení se odvíjí od časové náročnosti tažného zařízení a je třeba si ji prověřit v partnerském servisu.
Naši partneři jsou zkušení, ověření a vyškolení na montáže našich tažných zařízení.
Vyberte si montážní středisko ve vašem okolí: