Vážíme si Vaše soukromí

Soubory cookie se používají na ukládání nastavení a předvoleb, na statistiku a analýzu uživatelského správání, poskytování funkcí sociálních sítí a personalizaci obsahu a reklam. Souhlas poskytujete společnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany soukromých údajů

JAK VYPLNIT POTVRZENÍ MONTÁŽ

Potvrzení o montáži spojovacího zařízení je třeba vyplnit podle štítku z tažného zařízení, který se nachází na držáku elektrické zásuvky na tažném zařízení (viz. obrázek).

Do pole třída se vždy uvádí A 50-X, což představuje označení že se jedná o kouli. Do pole značka se uvádí výrobce tažného zařízení, v tomto vzorovém případě AUTO-HAK SP. J.. Do poletyp se uvádí katalogové označení konkrétního tažného zařízení, v tomto vzorovém případě se jedná o typ E 35 A, což znamená že se jedná o tažné zařízení E 35 (Opel Zafira) a písmeno A znamená, že jde o tažné zařízení v automatickém, bajonetovém provedení. Do pole schvalovací značkase uvádí kód, který se nachází na štítku vlevom dolním rohu a začíná písmenem e, v tomto vzorovém případě e20 00-0406. Do pole hmotnost v bodě spojení se uvádí maximální svislé zatížení koule, které se označuje písmenem S a na štítku se nachází v pravém dolním rohu, v tomto vzorovém případě 75 kg.

vyplnenie tlaciva