Our webstore uses cookies to offer a better user experience and we recommend you to accept their use to fully enjoy your navigation.

Tažné zařízení

  Nasledujte nás na Facebooku

  Střešní nosiče

  V této sekci najdete střešní nosiče, střešní boxy, nosiče, střešní boxy, nosiše lyží a jízdních kol značek jako například THULE, Northline, Packline, Aluminized a mnohé další. Střešní nosiče a autoboxy Vám uelhčí cestování, ať už jedete kamkoliv. Stači vyhledat jednotlivé produkty podle parametrů. Pokud si nejste jistí výběrem, neváhejte nás kon...

   Zobrazit

  V této sekci najdete střešní nosiče, střešní boxy, nosiče, střešní boxy, nosiše lyží a jízdních kol značek jako například THULE, Northline, Packline, Aluminized a mnohé další. Střešní nosiče a autoboxy Vám uelhčí cestování, ať už jedete kamkoliv. Stači vyhledat jednotlivé produkty podle parametrů. Pokud si nejste jistí výběrem, neváhejte nás kontaktovat.

  Vybrat podkategorii
  • Střešní nosiče

   Široká nabídka střešních nosičů na vaše auto. Střešní nosiče od nejkvalitnějších značek jako jsou THULE až po cenově výhodnější, například značka CAM.

   POZOR - všechny hliníkové střešní nosiče na auto jsou standartně šedé barvy, černé jen na objednávku a příplatek.

  • Střešní boxy

   Nabídka střešních boxů obsahuje ověřenou světovou kvalitu od společnosti THULE, ale i cenově dostupnější střešní boxy slovenské produkce Northline, které se však svojim designem, zpracováním a též použitými materiály výrazně přibližuje právě ke světové špičce od společnosti THULE. Pro méně náročné zákazníky máme v nabídce střešní boxy polské značky TAURUS, které v rámci své cenové kategorie nabízí též dobrý uživatelský komfort.

  • Nosiče surfů a člunů

   Nosiče surfů a člunů

  • Držák na lyže

   Přeprava lyží a snowboardů si vyžaduje taktéž kvalitní nosiče, hlavně z hlediska bezpečnosti, aby se lyže ať už při vysoké rychlosti nebo při prudkém brzdění z nosičů neuvolnili. Naše nabídka zahrnuje řešení od světových producentů jako jsou THULE a YAKIMA, jejichž nosiče garantují opravdu vysokou kvalitu střešních nosičů lyží. Dále také i cenově dostupnější modely polské značky TAURUS, které nabízí dobrý poměr v rámci porovnání výkon/cena. Nabídku doplňuje držák na lyže  od francouzského producenta BuzzRack na tažné zařízení automobilu, které v porovnání s nosičem lyží na střeše auta, nabízí lepší manipulaci - lyže není potřeba zdvihat nad hlavu při vykládání na střechu auta.

  • Přepravní tašky THULE

   Přepravní tašky do boxů Thule.

  • Univerzální nosiče

   Univerzální nosiče

  • Příslušenství k nosičům

   Příslušenství k nosičům

  • Přepravní boxy pro tažná zařízení

   Přepravní boxy určené pro tažná zařízení, jsou vynikající variantou, pokud potřebujete zvětšit objem kufru, případně chcete přepravovat psa.

  • Střešní stany

   Střešní stany na kempování v pohodlí na střeše Vašeho vozu.