Our webstore uses cookies to offer a better user experience and we recommend you to accept their use to fully enjoy your navigation.

Tažné zařízení

  Slevy

  Nasledujte nás na Facebooku

  Držák na lyže

  Přeprava lyží a snowboardů si vyžaduje taktéž kvalitní nosiče, hlavně z hlediska bezpečnosti, aby se lyže ať už při vysoké rychlosti nebo při prudkém brzdění z nosičů neuvolnili. Naše nabídka zahrnuje řešení od světových producentů jako jsou THULE a YAKIMA, jejichž nosiče garantují opravdu vysokou kvalitu střešních nosičů lyží. Dále také i cenov...

   Zobrazit

  Přeprava lyží a snowboardů si vyžaduje taktéž kvalitní nosiče, hlavně z hlediska bezpečnosti, aby se lyže ať už při vysoké rychlosti nebo při prudkém brzdění z nosičů neuvolnili. Naše nabídka zahrnuje řešení od světových producentů jako jsou THULE a YAKIMA, jejichž nosiče garantují opravdu vysokou kvalitu střešních nosičů lyží. Dále také i cenově dostupnější modely polské značky TAURUS, které nabízí dobrý poměr v rámci porovnání výkon/cena. Nabídku doplňuje držák na lyže  od francouzského producenta BuzzRack na tažné zařízení automobilu, které v porovnání s nosičem lyží na střeše auta, nabízí lepší manipulaci - lyže není potřeba zdvihat nad hlavu při vykládání na střechu auta.

  Vybrat podkategorii