Tažné zařízení

  Nasledujte nás na Facebooku

  OCTAVIA

  Chtěli byste si objednat, případně dát namontovat tažné zařízení pro vozidlo SKODA OCTAVIA? Potom jste v této kategorii správně. Dodáváme tažné zařízení od předních výrobců jako například Auto-Hak, Bosal a Westfalia. Na výběr máte pevné (šroubové) tažné zařízení, bajonetový systém nebo vertikální automatický systém.

  Vybrat podkategorii
  • 5 dv.

   Chtěli byste si objednat, případně dát namontovat tažné zařízení pro vozidlo SKODA OCTAVIA 5 dv.? Potom jste v této kategorii správně. Dodáváme tažné zařízení od předních výrobců jako například Auto-Hak, Bosal a Westfalia. Na výběr máte pevné (šroubové) tažné zařízení, bajonetový systém nebo vertikální automatický systém.

  • Combi

   Chtěli byste si objednat, případně dát namontovat tažné zařízení pro vozidlo SKODA OCTAVIA Combi? Potom jste v této kategorii správně. Dodáváme tažné zařízení od předních výrobců jako například Auto-Hak, Bosal a Westfalia. Na výběr máte pevné (šroubové) tažné zařízení, bajonetový systém nebo vertikální automatický systém.

  • 4x4 (všetky karosérie)

   Chtěli byste si objednat, případně dát namontovat tažné zařízení pro vozidlo SKODA OCTAVIA 4x4 (všetky karosérie)? Potom jste v této kategorii správně. Dodáváme tažné zařízení od předních výrobců jako například Auto-Hak, Bosal a Westfalia. Na výběr máte pevné (šroubové) tažné zařízení, bajonetový systém nebo vertikální automatický systém.

  • Scout

   Chtěli byste si objednat, případně dát namontovat tažné zařízení pro vozidlo SKODA OCTAVIA Scout? Potom jste v této kategorii správně. Dodáváme tažné zařízení od předních výrobců jako například Auto-Hak, Bosal a Westfalia. Na výběr máte pevné (šroubové) tažné zařízení, bajonetový systém nebo vertikální automatický systém.