Vážíme si Vaše soukromí

Soubory cookie se používají na ukládání nastavení a předvoleb, na statistiku a analýzu uživatelského správání, poskytování funkcí sociálních sítí a personalizaci obsahu a reklam. Souhlas poskytujete společnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany soukromých údajů

Příčník kovový 762 - 1350 mm

TH/7124

Kovové příčníky jsou hlavním a nosným prvkem Vašeho nosiče pro vozidlo. Jsou vyrobené ocelového profilu, který je antikorozně poplastovaný. I přes vyšší hmotnosti jsou velmi pevné. Mají dobré aerodynamické vlastnosti, nerušivý design.

Více informací

Dostupné
  • Senec: Dostupné
  • Ružomberok: Dostupné
  • Prešov: Dostupné

Total: 1,741 CZK
s DPH


Více informací

Popis

Kovové příčníky jsou hlavním a nosným prvkem Vašeho nosiče pro vozidlo. Jsou vyrobené ocelového profilu, který je antikorozně poplastovaný. I přes vyšší hmotnosti jsou velmi pevné. Mají dobré aerodynamické vlastnosti, nerušivý design. Jejich tvar je vyvinutý s ohledem na pevnost, nosnost ale i aerodynamické vlastnosti obtékání vzduchu a snížení turbulentních zvuků během jízdy. Originální nosné tyče ulehčují montáž široké nabídky originálních držáků a jiného příslušenství. Příčníky se dodávají v různých délkách jako souprava po 2 ks v balení.