Our webstore uses cookies to offer a better user experience and we recommend you to accept their use to fully enjoy your navigation.

Tažné zařízení

  Nasledujte nás na Facebooku

  Na tažné zařízení

  Vybrat si můžete nosiče kol na tažné zařízení od renomovaných výrobců THULE a YAKIMA nebo cenově dostupnější nosiče kol od výrobců BOSAL-ORIS a BuzzRack.

  Vybrat podkategorii
  • Nosiče na elektrokola

   Nosiče elektrokol na tažné zařízení různých značek. Naše nosiče Vám usnadní cestování na cyklovýlety s rodinou nebo přáteli.

  • Na 2 jízdní kola

   Nosič na 2 jízdní kola od výrobce Thule, Bosal, Yakima a další. Téměř všechny nosiše kol mají funkci sklápění, takže kufr auta můžete otevřít i při naložených kolech.

  • Na 3 jízdní kola

   Nosič na 3 jízdní kola od výrobce Thule, Bosal, Yakima a další. Téměř všechny nosiše kol mají funkci sklápění, takže kufr auta můžete otevřít i při naložených kolech.

  • Na 4 jízdní kola

   Nosič na 4 jízdní kola od výrobce Thule, Bosal, Yakima a další. Téměř všechny nosiše kol mají funkci sklápění, takže kufr auta můžete otevřít i při naložených kolech.

  • Příslušenství k nosičům

   Příslušenství k nosičům jízdních kol pro tažné zařízení od výrobců Thule nebo Yakima. V této kategorii najdete pomůcky pro bezpečnou a pohodlnou přepravu vašich kol.