Vážíme si Vaše soukromí

Soubory cookie se používají na ukládání nastavení a předvoleb, na statistiku a analýzu uživatelského správání, poskytování funkcí sociálních sítí a personalizaci obsahu a reklam. Souhlas poskytujete společnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany soukromých údajů

Tažné zařízení

  Na tažné zařízení

  Vybrat si můžete nosiče kol na tažné zařízení od renomovaných výrobců THULE a YAKIMA nebo cenově dostupnější nosiče kol od výrobců BOSAL-ORIS a BuzzRack.

  Vybrat podkategorii
  • Nosiče na elektrokola

   Nosiče elektrokol na tažné zařízení různých značek. Naše nosiče Vám usnadní cestování na cyklovýlety s rodinou nebo přáteli.

  • Na 2 jízdní kola

   Nosič na 2 jízdní kola od výrobce Thule, Bosal, Yakima a další. Téměř všechny nosiše kol mají funkci sklápění, takže kufr auta můžete otevřít i při naložených kolech.

  • Na 3 jízdní kola

   Nosič na 3 jízdní kola od výrobce Thule, Bosal, Yakima a další. Téměř všechny nosiše kol mají funkci sklápění, takže kufr auta můžete otevřít i při naložených kolech.

  • Na 4 jízdní kola

   Nosič na 4 jízdní kola od výrobce Thule, Bosal, Yakima a další. Téměř všechny nosiše kol mají funkci sklápění, takže kufr auta můžete otevřít i při naložených kolech.

  • Příslušenství k nosičům

   Příslušenství k nosičům jízdních kol pro tažné zařízení od výrobců Thule nebo Yakima. V této kategorii najdete pomůcky pro bezpečnou a pohodlnou přepravu vašich kol.