Vážíme si Vaše soukromí

Soubory cookie se používají na ukládání nastavení a předvoleb, na statistiku a analýzu uživatelského správání, poskytování funkcí sociálních sítí a personalizaci obsahu a reklam. Souhlas poskytujete společnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany soukromých údajů

Nosiče na střechu auta

produkt20.png

Počet produktů: 8

Zobrazení 1-8 z 8 položek

Aktivní filtry

THULE FreeRide 532

Běžná cena 2 213 Kč Cena 1 881 Kč

Univerzálny strešný nosič THULE FreeRide 532. Funkčný, ľahko použiteľný nosič bicyklov na strechu auta. Spĺňa všetky základne potreby. Uzamykateľný. Jednoduchá montáž (rýchloupínací systém). Je vhodný pre kruhové rámy 22-70mm a pre oválne rámy max. 65x80mm. Možnosť zamknutia bicykla k nosiču, aj nosiča bicykla o strešný nosič.

Dostupnosť: skladom

  • -15%
  • -15%

Taurus BikeUp

Cena 1 293 Kč

Střešní nosič Taurus BikeUp je nová verzia oblúbeného, Univerzálního, hliníkového nosiče jízdních kol na střechu auta. spolehlivá, bezpečná, bezproblémová instalace a použití. Střešní nosič Taurus BikeUp představuje kombináciu vysekého komfortu, kvality a přiaznivej ceny.

Taurus BikeUp Pro

Cena 1 691 Kč

Střešní nosič Taurus BikeUp Pro je nová verzia obľúbeného, Univerzálního, hliníkového nosiče jízdních kol na střechu auta. spolehlivá, bezpečná, bezproblémová instalace a použití. Je přispôsebený na přepravu jízdních kol s průměrem rámu 30 až 60 mm. Ide o zdokonenú verzi modelu Taurus BikeUp.

THULE ProRide 598

Běžná cena 3 953 Kč Cena 3 360 Kč

Univerzální Střešní nosič jízdních kol THULE ProRide 598, uzamykatelný, jednoduchá montáž - rychlouupínací systém, montuje se do T-drážky, nebo na štverhranné příčky s adaptérom TH 889-5 (není jsou častou, dokpuje se), vhodný pro kruhové rámy jízdních kol 22-80mm, oválne rámy max. 80x100mm, materiál hliník, max. zatížení 20kg. Možnosť uzamknutia nosiče jízdního kola k Střešnímu nosiču.

  • -15%
  • -15%

THULE ThruRide 565

Běžná cena 3 941 Kč Cena 3 350 Kč

Profesionální nosič kol THULE ThruRide 565 je určený pro tých, ktorí chcú upevniť svej jízdní kolo o vidlicu, čo umožňuje jazdiť vysokými rychlostami bez obáv o jízdní kolo na streche. Umožňuje upevniť jízdní kolo o vidlicu bez použití dodatočných adaptérov.

  • -15%
  • -15%

Yakima Frontloader

Cena 3 108 Kč

Nosič bicyklov Yakima Frontloader používa pohodlné uchytenie o predné a zadné koleso. Bicykel nie je potrebné nijako nastavovať, či inak pripravovať na prevážanie. Stačí ho jednoducho vložiť do držiaku a následne pomocou poistných prvkov pohodlne zaistiť.

Dostupnosť: skladom

  • Sleva!

THULE Upřide 599

Běžná cena 6 713 Kč Cena 5 706 Kč

THULE Upřide 599 je Univerzální zvislí nosič jízdních kol bez kontaktu s rámom jízdního kola. Poskytuje rýchle a bezpečené upevnění a maximální ochranu rámu.

  • -15%
  • -15%

Yakima Highroad - čierny

Cena 4 451 Kč

Strešný nosič bicyklov Yakima HighRoad používa uchytenie o predné koleso. Bicykel nie je potrebné nijako nastavovať, či inak pripravovať na prevážanie. Stačí ho jednoducho vložiť do držiaku a následne pomocou poistných prvkov pohodlne zaistiť.

  • Sleva!
Zobrazení 1-8 z 8 položek