Our webstore uses cookies to offer a better user experience and we recommend you to accept their use to fully enjoy your navigation.

Tažné zařízení

  Slevy

  Nasledujte nás na Facebooku

  Střešní boxy

  Nabídka střešních boxů obsahuje ověřenou světovou kvalitu od společnosti THULE, ale i cenově dostupnější střešní boxy slovenské produkce Northline, které se však svojim designem, zpracováním a též použitými materiály výrazně přibližuje právě ke světové špičce od společnosti THULE. Pro méně náročné zákazníky máme v nabídce střešní boxy polské zna...

   Zobrazit

  Nabídka střešních boxů obsahuje ověřenou světovou kvalitu od společnosti THULE, ale i cenově dostupnější střešní boxy slovenské produkce Northline, které se však svojim designem, zpracováním a též použitými materiály výrazně přibližuje právě ke světové špičce od společnosti THULE. Pro méně náročné zákazníky máme v nabídce střešní boxy polské značky TAURUS, které v rámci své cenové kategorie nabízí též dobrý uživatelský komfort.

  Vybrat podkategorii
  • Podle značky

   Střešní boxy různých značek, jako jsou Thule, Northline, Taurus a další, seřazené podle značky. Střešní box je multifunkční pomocník pro přepravu lyží, batožiny nebo nářadí.

  • Doplňky pro Boxy

   Doplňky pro Střešní boxy