Vážíme si Vaše soukromí

Soubory cookie se používají na ukládání nastavení a předvoleb, na statistiku a analýzu uživatelského správání, poskytování funkcí sociálních sítí a personalizaci obsahu a reklam. Souhlas poskytujete společnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany soukromých údajů

Tažné zařízení

  Karavaning

  Chystáte se do přírody kempovat a nebo pod stan? Naše příslušenství Vám určitě zpříjemní cestování a pobyt. Nabízíme široký sortiment campingového příslušenství, jako například skladací křesla a stolky, či jiný druh kempingového nábytku. V sekci najdete také nosiče jízdních kol pro karavany, čistící prostředky, příslušenství pro kuchyň, elektric...

   Zobrazit

  Chystáte se do přírody kempovat a nebo pod stan? Naše příslušenství Vám určitě zpříjemní cestování a pobyt. Nabízíme široký sortiment campingového příslušenství, jako například skladací křesla a stolky, či jiný druh kempingového nábytku. V sekci najdete také nosiče jízdních kol pro karavany, čistící prostředky, příslušenství pro kuchyň, elektrické zařízení jako přepojovací kabel a nebo adaptér, markýzy a své využití si najdou i doplňky

  Vybrat podkategorii
  • Kempingový nábytek

   Nábytek pro karavany

  • Elektro

   Elektrické zařízení pro karavany a karavingové příslušenství.

  • Příslušenství pro kuchyni

   Příslušenství pro kuchyni vhodné na jednoduchý kemping.

  • Čistící prostředky do karavanů

   Čistící prostředky každého typu pro karavany.

  • Markízy

   Markízy a stříšky pro karavany, příslušenství pro markízy a stříšky

  • Nosiče na jízdní kola pro karavany

   V této kategorii najdete nosiče na jízdní kola pro karavany - buď jako variantu s připevněním dopředu na oje přívěsu nebo na zadní část, a své místo má i příslušenství.

  • Hygiena

   V této kategorii najdete všechno ohledně hygieny při cestování s karavanem. Od přenosných sprch až po příslušenství na čerpání vody.

  • Doplňky pro caravaning

   Doplňky pro caravaning a dodatečné vybavení, které vám zabezpečí pohodlí a jednoduchost během dovolené.