- Balení
Hyundai Sonata (2020 – ...)
Kovový nosič (SquareBar Evo) s nosnost 100 kg v černé barvě. Tradiční robustní design s přesahem tyčí, vysoká odolnost s polymerovým potahem, plně uzamykatelný, určený pro upevnění na holou střechu.
Výrobce: THULE
Příslušenství k produktu
Hledáte tradiční, mimořádně pevné a cenově dostupné řešení pro svůj vůz? Kompletní systém střešního nosiče s ocelovými tyčemi v černém provedení je navržen pro Hyundai Sonata (2020 – ...) bez lyžin. SquareBar Evo je léty ověřená klasika, která vás nezklame ani při náročném používání.
Tento robustní systém využívá patky Thule Evo Clamp 7105 a tradiční čtyřhranné tyče SquareBar Evo . Tyče jsou vyrobeny z pozinkované oceli o tloušťce 3 mm a potaženy černým polymerem pro maximální ochranu před korozí .
Klíčové vlastnosti a detaily:
Souprava obsahuje kompletní systém pro okamžitou instalaci pod lem dveří: